22 лютого на порталі київської школи економіки Kyiv School of Economics відбудеться олімпіада з фінансової економіки KSE BrainChamp.

Студентські роки – це час викликів та перевірки власних сил. Готові до випробування? Протестуйте свої знання! Візьміть участь у всеукраїнській олімпіаді з фінансової економіки. Ви будете змагатися з найкращими студентами з усієї України. На переможців чекають цінні призи та можливість здобуття найкращої економічної освіти в Україні.

Перший тур пройде онлайн на сайті olympiad.kse.org.ua 22 лютого 2018 року о 17 годині.

Завдання будуть у формі тестів з варіантами відповідей, на вирішення буде 60 хвилин.  Переможці першого туру (40-50 людей) будуть запрошені на фінальний тур, який відбудеться 2 березня у Київській школі економіки (учасникам з інших міст буде компенсовано вартість проїзду). Переможці другого туру будуть оголошені того ж дня під час Дня відкритих дверей.

До участі запрошуються студенти університетів та випускники 2016-17 рр. Змагання буде цікаве студентам економічних, фінансових, математичних та інженерних напрямків навчання. Студенти KSE не можуть брати участь в KSE BrainChamp.

По матеріалам сайту “Kyiv School of Economics”


1 комментарий

Latonya · 20.02.2018 в 19:44

Hello, all is going nicely here and ofcourse every one is sharing
facts, that’s genuinely fine, keep up writing!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *